Aktualności Wyróżnione

Największa grupa dealerska w Polsce dołącza do Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego, angażując się w poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach

24.7.2023 11:50

Grupa Cichy-Zasada wstępuje do grona członków biznesowych Stowarzyszenia Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, potwierdzając zaangażowanie w aktywne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych w Polsce.

Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego stanowi platformę porozumienia i współpracy między różnymi podmiotami, z różnych sektorów społeczeństwa obywatelskiego, dążącymi do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Grupa Cichy-Zasada dołącza do tego grona, aktywnie angażując się w działania mające na celu zwiększenie świadomości oraz poprawę bezpieczeństwa na drogach.

– Z radością witamy Grupę Cichy-Zasada jako nowego członka biznesowego Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego zaowocuje nowymi projektami i w pełni uda nam się wykorzystać potencjał naszego nowego członka do podejmowania skutecznych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce – mówi Dorota Olszewska, prezeska PBD.

– Dołączenie do Partnerstwa to kolejny krok w naszym zaangażowaniu na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce – mówi Grzegorz Basiński z Grupy Cichy-Zasada. – Od lat promujemy świadomą i bezpieczną jazdę, chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i tworzyć nowe projekty, które realnie wpłyną na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego – dodaje.

Partnerstwo jest członkiem Global Road Safety Partnership (GRSP) w Genewie, tj. międzynarodowej organizacji pracującej na rzecz trwałego ograniczenia liczby wypadków drogowych w krajach przechodzących proces transformacji. W Polsce Partnerstwu patronują Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Bank Światowy.

Grupa Kapitałowa Cichy-Zasada to największa firma dealerska w branży motoryzacyjnej w Polsce.

W jej portfelu znajdują się renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracuje ponad 30 lat, takie jak Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Dostawcze, Škoda, Seat, Cupra oraz Audi.

Więcej informacji: https://cichy-zasada.pl/