Fleet Meetings

Fleet Meetings sp. z o.o. to wydawca magazynu Fleet, organizator Długodystansowego Testu Flotowego oraz szkoleń i konferencji branżowych. Fleet Meetings z siedzibą we Wrocławiu prowadzi działalność na terenie całego kraju.

Magazyn Fleet to nowy, profesjonalny i elitarny miesięcznik dla wszystkich osób powiązanych z rynkiem flotowym. Jesteśmy innowacyjnym magazynem o ludziach i dla ludzi. Zarówno dla fleet managerów, jak i dostawców produktów i usług. Nasz magazyn wyróżnia otwartość – chcemy go tworzyć wraz z najlepszymi praktykami z Polski i zagranicy, poruszać wszelkie kwestie, nawet te kontrowersyjne, związane z zarządzaniem flotą. Dlatego współpracujemy ściśle z najlepszymi: Polskim Stowarzyszeniem Motorowym, Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych, Partnerstwem dla Bezpieczeństwa Drogowego, Polskim Związkiem Wynajmu i Leasingu Pojazdów, KERALLA RESEARCH Instytutem Badań i Rozwiązań B2B oraz z Wydawnictwem Ekoflota.pl i serwisem informacyjno – społecznościowym ekokierowcy.pl.

Redaktorem naczelnym magazynu Fleet jest Tomasz Siwiński, a redaktorem honorowym Sobiesław Zasada.

Długodystansowy Test Flotowy (DTF) to inicjatywa firmy Fleet Meetings oraz Mariusza Stuszewskiego wiceprezesa Polskiego Stowarzyszenia Motorowego.

Samochody biorące udział w DTF są kompleksowo testowane przez niezależne jury do którego należą:

  • przedstawiciele Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych
  • instruktorzy doskonalenia techniki jazdy z Polskiego Stowarzyszenia Motorowego
  • redaktorzy magazynu Fleet
  • ekspert z Instytutu Transportu Samochodowego
  • ekspert z Automobilklub Polski
  • eksperci EurotaxGlass’s i InterCars

Test jest przeprowadzany w warunkach zimowych i letnich, podczas jazdy miejskiej i autostradowej, na krótkim i długim dystansie oraz w warunkach autodromu. Dystans testu to ok. 20 000 km. Każdy członek jury testuje auto w okresie od 7-10 dni.

Aby jak najdokładniej zbadać zachowanie auta jest ono poddawane kompleksowym przeglądom w niezależnych serwisach. Pierwszy to przegląd zerowy w momencie odbioru auta, drugi odbywa się tuż po jego zakończeniu. Ich wiedza oraz doświadczenie przyczyniają się do jeszcze lepszej i bardziej kompleksowej oceny testowanego modelu. Ocena odbywa się na podstawie ankiet wypełnianych zarówno przez jurorów, jak i ekspertów.

DTF to także test usług i produktów przeznaczonych dla flot samochodowych. Testowane są także programy do monitoringu, zestawy głośnomówiące, paliwo.

Wszystkie te elementy, a także dystans ponad 20 tysięcy kilometrów pozwalają jak najbardziej obiektywnie poznać wszystkie zalety oraz wady testowanych modeli i produktów i usług.

Firma Fleet Meetings jest organizatorem cyklicznych spotkań dla branży flotowej, które odbywają się w formie konferencji, szkoleń i targów pod szyldem: Fleet Market, Fleet Conference, Fleet Academy, Fleet Cafe.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.fleet.com.pl.