Aktualności

Fleet Leader 2010 dla Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego

29.11.2010 10:54

Działając od prawie dziesięciu lat i poznając przez ten czas branżę flotową, byliśmy nie tylko biernymi świadkami, ale także uczestnikami – jeżeli nie wszystkich – to większości wydarzeń flotowych. Staraliśmy się nie tylko opisywać, ale i współtworzyć ten rynek. Kreować i poznawać mechanizmy nim rządzące. Ale rynek, to firmy ich produkty i przede wszystkim ludzie go tworzący. Ludzie tacy jak my – z pasją. Dlatego pozwoliliśmy sobie, jako Zarząd Fleet Meetings, docenić te osoby i firmy, które naszym zdaniem są wyjątkowe i są bezsprzecznymi liderami tego rynku. Ale mimo ,że nasze wyróżnienie zawiera w sobie słowo lider, nie patrzyliśmy tylko na wyniki sprzedaży i bezduszne wykresy. Owszem, to, jak radzili sobie nasi wyróżnieni w niełatwym 2010 roku było czynnikiem istotnym przy przyznaniu wyróżnienia, ale nie jedynym. Przyznając nagrody za 2010 rok, patrzyliśmy przez pryzmat szerszej, wieloletniej działalności i to postanowiliśmy docenić. Nagrody zostały wręczone 23 listopada 2010 na największych w Polsce Ogólnopolskich Targach Flotowych Fleet Market 2010. W spotkaniu branży flotowej uczestniczyło ponad 1000 osób.

Redaktor naczelny magazynu Fleet Tomasz Siwiński

 

 

 

Magazyn Fleet to profesjonalny i elitarny miesięcznik dla wszystkich osób powiązanych z rynkiem flotowym. Jesteśmy innowacyjnym magazynem o ludziach i dla ludzi. Zarówno dla fleet managerów, jak i dostawców usług. Nasz magazyn wyróżnia otwartość – tworzymy go wraz z najlepszymi praktykami z polski i zagranicy, poruszamy wszelkie kwestie, nawet te kontrowersyjne, związane z zarządzaniem flotą.

Misją Fleet jest podnoszenie poziomu wiedzy o zarządzaniu wśród najbardziej wymagających menedżerów. Dostarczamy najnowszą wiedzę, inspirację i informację z zakresu zarządzania flotą samochodową, przybliżając nowe trendy i idee. Filozofia naszego działania to współpraca z partnerami polegająca na wspólnym budowaniu wartości. Chcemy wysłuchać naszych partnerów, zrozumieć ich cele i potrzeby, tak aby dla całego rynku flotowego stworzyć unikatowe projekty i zaproponować dostawcom i odbiorcom najlepsze rozwiązania.