Działania partnerów

Konferencja FAB – 14. czerwca

7.6.2011 12:39

Ktoś pomyśli – bezpłatna informacja jest niewiele warta. Nic bardziej błędnego! Program merytoryczny jest więcej niż interesujący. Jak bardzo?

Wiele firm boryka się z problemem braku aut zastępczych, na wypadek awarii pojazdu firmowego. Jakie są metody na rozwiązanie kłopotów? Dowie się tylko ten, kto przyjdzie na prelekcję jednego z najlepszych fleet managerów w Polsce – Michała Miszewskiego ze Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Kłopot stanowią również szkody i wypadki kierowców. Jedno z często przytaczanych polskich powiedzeń mówi, że Polak mądry po szkodzie. Jednak flotowiec może już posiadać odpowiednią wiedzą przed nieszczęśliwym wydarzeniem. O niezbędne informacje zadba Radosław Pluciński, radca prawny Prawna Chałas i Wspólnicy Kancelaria Prawna. Nasz ekspert będzie również pełnić przez cały czas trwania konferencji „dyżur”, podczas którego udzieli bezpłatnie porad, na tematy nie tylko związane z wyżej wymienionym zagadnieniem.

„Pieniądze są nieważne”. Być może dla pewnej ascetycznej grupy społeczeństwa tak, ale na pewno nie dla biznesu. Aby nie brakowało zer na koncie, warto prawidłowo sporządzić budżet flotowy. Dzięki wiedzy naszego eksperta – Tomasza Możdżynskiego z SKFS – doradzimy, w jaki sposób!

Z pewnością wielu flotowców narzeka na zbyt częste przesyłki, w których znajdują się zdjęcia ich kierowców wykonane przez fotoradary. Przepisy związane z karaniem za przekroczenie szybkości, ulegają w ostatnim czasie ciągłym zmianom. Na bardziej i mniej trudne pytania postara się odpowiedzieć podczas swojego wystąpienia Adam Jasiński, ekspert FlotyAutoBiznes.

Niezwykle interesujące są zawsze opowieści z cyklu „studium przypadku”. Tym razem uczestnicy posłuchają o sposobach zarządzania flotą w branży ceramicznej, a przed mównicą stanie Marcin Skwara.

Fleet managera powinny interesować również sprawy związane z czyszczeniem szyb. Ciekawe może być porównanie „tabletki” Pluum ze spryskiwaczem do szyb w płynie. Co się bardziej opłaca?

Czy są już Państwo w trakcie wysyłania zgłoszenia za pośrednictwem naszej strony internetowej www.fab.com.pl lub faksem 61 892 63 70? Nie, to dodajmy, że to tylko kilka z naszych propozycji. Oprócz prelekcji uczestnicy zdobędą informacje na temat najnowszych produktów flotowych a całość zwieńczy losowanie atrakcyjnych nagród.

 

Bliższe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 515 160 506/515 160 503 lub mailowo malgorzata.biniecka@fab.com.pl/berenika.ratajczak@fab.com.pl.