Aktualności

Kwietniowy konkurs dla Szkolnych Klubów Bezpieczeństwa

7.4.2017 12:34

Konkurs kwietniowy polega na wymyśleniu i zaprezentowaniu scenariusza akcji lokalnej, której celem będzie promocja Światowego Tygodnia Bezpieczeństwa Drogowego obchodzonego globalnie w dniach 8-14 maja.

Tegoroczny Tydzień Bezpieczeństwa poświęcony jest prędkości, a dokładnie zwolnieniu i dostosowaniu jej do warunków na drodze.

Członkowie Szkolnych Klubów Bezpieczeństwa chcacy wziąć udział w konkursie powinni zaproponować rodzaj działań, które promowałyby w najbliższym środowisku działania edukacyjne i uświadamiające związane z przestrzeganiem przepisów drogowych dotyczących prędkości. W scenariuszu należy umieścic takie informacje jak: rodzaj akcji, przebieg, do kogo jest kierowana i kto będzie w nią zaangażowany.

Konkurs trwa od 8 do 28 kwietnia.

Projekty można nadsyłać w wersji elektronicznej na adres: dorota.olszewska@pbd.org.pl do 28 kwietnia 2017 r. do godziny 23:59.

Jury konkursu wybierze jeden projekt, który będzie wyróżniał się orginalnością i zgodnością z tematem. Nagrodą za wyróżnienie jest 30 specjalnie zaprojektowanych toreb odblaskowych z logotypem zwycięskiego Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa lub jeśli klub takiego nie posiada z logotypem uniwersalnym Szkolnych Klubów Bezpieczeństwa.

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 4 maja br. i zostanie ogłoszone na stronie www.pbd.org.pl.