Działania partnerów

Konferencja Flota Auto Biznes

14.3.2012 14:05

Konferencja organizowana przez FlotęAutoBiznes odbędzie się wyjątkowo w Centrum Konferencyjnymi Falenty, przy ul. Al. Hrabska 4A w miejscowości Falenty pod Warszawą, nieopodal Raszyna. Wstęp jest za bezpłatny, wystarczy wcześniej się zarejestrować pobierając formularz ze strony internetowej www.fab.com.pl. Bliższe informacje można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu Project Managera – Małgorzaty Binieckiej – 515 160 506 lub pisząc maila na adres: malgorzata.biniecka@fab.com.pl

Wspomniani na wstępie Grzegorz Konkol (Iglotech) oraz Radosław Mazur (Grupa Impel) opowiedzą o tym jak sobie radzą z zarządzaniem pojazdami służbowymi. Poruszą między innymi problemy dotyczące użytkowania auta firmowego do celów prywatnych, wyboru marki, dostawców produktów takich jak karty paliwowe, czy opony. Dodajmy, że Konkol reprezentuje średniej wielkości park samochodów zaś Mazur dużą flotę.

Na konferencji poruszymy również między innymi temat utrudnień i udogodnień drogowych związanych z Euro 2012, czekających nas w czerwcu. Naszym ekspertem będzie Maja Połubińska, krajowy koordynator ds. transportu w PL.2012. Niezwykle interesująco zapowiada się również prelekcja dotycząca zwrotu pojazdu po okresie leasingu i dopłat związanych z ewentualnymi uszkodzeniami. W imieniu Związku Polskiego Leasingu prezentację poprowadzi Krzysztof Sosnowski.

Zapewne wiele osób zastanawia się, czy „kratki” jeszcze wrócą. Wiele wskazuje, że niestety nie, ale… Na temat planowanych zmian w przepisach podatkowych opowie ekspert Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego: Marcin Witaszek.