Aktualności

KONKURS FINAŁOWY 1-szej edycji kampanii "Pierwszy Fotelik"

31.5.2012 9:35

1. Skorzystaj z Facebook’a. Kliknij na link, który przeniesie Cię do konkursu. Konkurs finałowy kampanii Pierwszy Fotelik na Facebook

2. Klikając przycisk „Poleć znajomym” zaproś jak najwięcej swoich znajomych do konkursu. Warto namówić ich, by faktycznie skorzystali z zaproszenia, ponieważ im więcej z nich rzeczywiście dołączy do konkursu, tym większa Twoja szansa na wygranie jednego z fotelików.

3. Z listy miast wybierz to, do którego chcesz zaprosić ekspertów fotelik.info, a wraz z nimi inspekcje fotelików samochodowych. Zwycięża miasto z największą liczbą głosów.

4. Skorzystaj z e-learningu. To kolejna szansa na wygraną. 1 czerwca przez jeden tylko dzień dostępny będzie tam test konkursowy – dla zwycięzcy fotelik. Już dziś przygotuj się do sprawdzianu biorąc udział w bezpłatnym kursie internetowym, do którego przekieruje Cię aplikacja konkursowa na Facebook’u. Bezpośredni dostęp do kursu znajdziesz tu – kurs Pierwszy Fotelik.

Kilka ważnych uwag:

W teście konkursowym zwycięża osoba z największą liczbą punktów. W przypadku uzyskania takiego samego wyniku przez wiele osób, o wygranej rozstrzygnie najkrótszy czas poświęcony na rozwiązanie testu.

By przystąpić do testu konkursowego musisz być zarejestrowany (bezpłatnie) na platformie. Jeśli już wcześniej zapisałeś się na kurs, wystarczy, że skorzystasz z dotychczasowego loginu i hasła.

Przystąpić do rozwiązywania testu konkursowego przystąpić może każdy zarejestrowany na kursie. Jednak, by zwyciężyć i otrzymać nagrodę w postaci fotelika samochodowego, należy również oddać głos na miasto inspekcji oraz polubić stronę Pierwszy Fotelik na Facebook’u. Umożliwia to aplikacja konkursowa, do której link podano w punkcie 1.

Nie można łączyć nagród indywidualnych, co znaczy, że w całym konkursie wyłonionych zostanie dwoje zwycięzców fotelików i jedno miasto, do którego przyjadą inspekcje.

Powodzenia!