Działania partnerów

Konferencja „Flotowe Spotkania Biznesowe”

26.6.2012 7:41

Jedną z najciekawszych będzie zapewne wystąpienie kancelarii Accreo Legal dotyczące udostępnienia samochodu firmowego dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, o dzieło, kontrakt oraz świadczących usługi w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Prelegentami będą Joanna Affre, Katarzyna Górna i Mateusz Baran. Sporo interesujących informacji na temat zarządzania autami w firmie Dawtona przekaże Joanna Nowicka Bloch, dyrektor ds. floty.

Jednym ze źródeł generowania kosztów w firmie są wypadki drogowe. Nie wszyscy zdają sobie sprawę jakie to kwoty. Opowie o tym Ireneusz Tymiński z Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego, który poradzi również jak zwiększyć bezpieczeństwo, a zarazem zoptymalizować wydatki na ten cel. Michał Giłka, kierownik ds. zaopatrzenia i floty samochodowej w firmie Relacom, przedstawi na przykładzie swojego przedsiębiorstwa dlaczego warto stosować samochody na LPG i odsłoni kilka innych tajemnic związanych z zarządzaniem parkiem maszyn w tej firmie. Nie zabraknie także dyskusji na temat nagradzania i karania kierowców, do której zaprosimy przedstawicieli Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Waldemar Szajkowski z General Motors przedstawi z kolei nowe podejście do programów serwisowych producenta na przykładzie Opel – Service4Fleet 2012.

Głównym wydarzeniem będzie jednak ogłoszenie wyników Profesjonalnego Testu Flotowego, w którym wyłaniane są najlepsze auta do firm, wybierane przez opiekunów aut służbowych ze Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Zgłoszenia można kierować na adres halszka.gwizdz@fab.com.pl. Bliższe informacje o konferencji pod numerem telefonu: 515 160 506 (Małgorzata Biniecka) lub mailowo malgorzata.biniecka@fab.com.pl.