Działania partnerów

Zawodowo o samochodach – konferencja „Praktyczne rozwiązania w zarządzaniu flotą 2011”,

10.10.2011 14:05

Organizatorem spotkania jest FlotaAutoBiznes a patronat medialny sprawuje Gazeta Finansowa. Gość specjalny konferencji będzie rozprawiał na temat „Polska: po czy przed kryzysem”. Profesor Grzegorz Kołodko to jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych, wicepremier i minister finansów w latach 1994-97 i 2002-03, dyrektor Centrum Badawczego Transformacji, Integracji i Globalizacji Tiger w Akademii Leona Koźmińskiego. Po prelekcji pozostanie czas na zadawanie pytań.

To jednak nie jedyna atrakcja tej wielce ciekawie zapowiadającej się konferencji. Mariusz Garwacki z firmy doradczej „Zawsze pod prąd” spróbuje odpowiedzieć na z pozoru banalne pytanie: czy można nieubezpieczyć pojazd firmowy? Elwira Wiloch i Krzysztof Trzpil ze Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych nauczą uczestników jak… dobrze kupować samochody. Wbrew pozorom nie wystarczy bowiem pójść do salonu i wybrać „ten model”. Trzeba jeszcze wiele trudów negocjacyjnych i umiejętności zadawania „odpowiednich” pytań.

Zakres odpowiedzialności fleet managera i firmy CFM za działanie pracownika użytkującego samochód służbowy zainteresuje z pewnością każdą osobę posiadającą samochody w przedsiębiorstwie. W rolę eksperta wcieli się Radosław Pluciński z Chałas i Wspólnicy Kancelaria Prawna. Będzie on również w imieniu kancelarii pełnił „dyżur”, udzielając uczestnikom konferencji bezpłatnych porad prawnych. Inny ekspert FlotyAutoBiznes – Adam Jasiński opowie kiedy warto nie przyjąć mandatu lub odwołać się od wymierzonej kary.

Na przykładzie własnych działań, bogatą wiedzą dotyczącą zarządzania flotą podzieli się Adam Szynkora z Lekkerland Polska. Instrukcji jak wybrać właściwe assistance dla danej firmy udzieli z kolei Joanna Nadzikiewicz z Europ Assistance Polska. Nie zabraknie możliwości przeprowadzenia testów aut, poznania produktów dla firm, związanych z pojazdami służbowymi oraz tradycyjnego losowania nagród. Zgłoszenia prosimy kierować na adres malgorzata.biniecka@fab.com.pl. Bliższe informacje można również uzyskać telefonicznie – pod numerem 515 160 506. Początek konferencji o godzinie 9 a planowane zakończenie około godziny 17.

 

Zagadnienia konferencji:

  • Polska: po czy przed kryzysem – prof. Grzegorz Kołodko, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych, wicepremier i minister finansów w latach 1994-97 i 2002-03.
  • Flota nieubezpieczona – fikcja czy pomysł na zaoszczędzenie kosztów? – Mariusz Garwacki, firma szkoleniowa Zawsze pod prąd.
  • Najczęstsze błędy administratorów aut służbowych w negocjacjach z usługodawcami i producentami flotowymi – Krzysztof Trzpil i Elwira Wiloch, Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych.
  • Kiedy warto nie przyjąć mandatu lub się od wymierzonej kary – Adam Jasiński, ekspert Floty Auto Biznes.
  • Zarządzanie flotą firmy Lekkerland Polska – case study – Adam Szynkora, Lekkerland Polska.
  • Korzystanie z samochodów służbowych do celów prywatnych – nowe opłaty – ekspert Floty Auto Biznes.
  • Standard, czy Premium – jak wybrać assistance odpowiedni dla Twojej floty? – warsztaty – Joanna Nadzikiewicz, Europ Assistance Polska.
  • Elektroniczne systemy bezpieczeństwa czynnego w służbie ochrony pracownika i jego rodziny.
  • TomTom WORKsmart™ — nowe rozwiązania do zarządzania flotą.