Działania partnerów

FLEET MANAGEMENT TRAINING – SZKOLENIE DLA MANAGERÓW AUT FIRMOWYCH

19.9.2013 10:08

Tegoroczne spotkanie będzie w znacznej mierze dotyczyło tego, jak efektywnie i skutecznie współpracować z dostawcami usług flotowych, a szczególnie z firmami sektora ubezpieczeniowego. Zobaczymy, w jakiej materii są problemy i jak im zaradzić. Poruszymy także kwestię prawno – podatkowe, a w szczególności korzystanie z samochodu służbowego do celów prywatnych.

Cechą naszych szkoleń jest to, że prelegenci to zawsze praktycy i duża część wykładów odbywa się na zasadach case study, czyli pracy na przykładach i problemach wziętych z życia. Taką formę wykładu będą mieli mecenasi ze współpracującej z nami międzynarodowej kancelarii prawnej Hogan Lovells: Andrzej Dębiec i Zbigniew Marczyk, którzy poruszą kwestię prawne i podatkowe związane z eksploatacją samochodów firmowych. Natomiast o zarządzaniu kosztami ubezpieczeń w odniesieniu do szkodowości floty, z uwzględnieniem kosztów zarządzania naprawami oraz części użytych do ich wykonania opowie międzynarodowy specjalista, Pan Ernie Greszta z firmy LeasePlan.

O podstawowych zasadach i sytuacjach spornych wynikających ze zwrotu lub odsprzedaży samochodów flotowych opowie Grzegorz Grodecki, dyrektor operacyjny Masterlease. Jest to newralgiczny aspekt współpracy na linii fleet manager firma CFM. Wielu z fleet managerów boi się utraty pracy, kiedy pojawi się firma CFM, ale okazuje się, że niepotrzebnie. Właśnie o zmieniających się obowiązkach flotowców w przypadku skorzystania z usług firm CFM opowiedzą Anna Wiśniewska, ekspert PZWLP oraz Bartosz Wiśniewski, fleet manager z firmy Provident.

Podczas szkolenia Fleet Management Training odbędzie się także specjalna prezentacja najnowszych modeli samochodów marek m.in.: VW, AUDI,  Hyundai, KIA, Renault, SEAT, Škoda, Toyota, które niewątpliwie dedykowane są polskim flotom.

***

Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie organizowane przez firmę Fleet Meetings dla max. 150 managerów aut firmowych. Celem Fleet Management Training jest zapoznanie się z bieżącymi aspektami polityki flotowej w firmach oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami natury prawnej, finansowej i technicznej.

 

Szczegóły dot. szkolenia (oraz formularz zgłoszeniowy) na stronie: www.fleet.com.pl

 

 

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

 

 

DZIAŁANIA MARKETINGOWE I PR

Dominika Wejksznia

dominika.wejksznia@fleet.com.pl
kom. +48 668 400 633
tel. 48 (71) 339 79 03

 

Małgorzata Mikołajczyk

małgorzata.mikolajczyk@fleet.com.pl
kom. +48 666 373 920
tel. + 48 (71) 750 18 58