Aktualności

Konferencja Floty AutoBiznes

27.5.2010 10:38

Konferencje FlotyAutoBiznes organizowane są trzy razy w roku i cieszą się olbrzymim zainteresowaniem całego środowiska flotowego. Czyli nie tylko fleet managerów, ale także pracowników podmiotów świadczących usługi FSL, specjalistów ds. sprzedaży flotowej, dystrybutorów produktów, wspierających funkcjonowanie pojazdów służbowych. Spotkania stanowią więc okazję do nawiązania kontaktów biznesowych. Skorzystają z nich również osoby posiadające w swoim przedsiębiorstwie kilka lub kilkanaście aut – wiele rozwiązań to niemal „gotowce” wspomagające obniżenie kosztów.

 Tym razem zapraszamy na IV edycję konferencji odbywającej się pod hasłem: „Flotowe spotkania biznesowe”. Program zapowiada się niezwykle interesująco. Janusz Piotrowski, ekspert ds. podatku Vat z Wszechnicy Podatkowej rozwieje zapewne niemal wszystkie wątpliwości dotyczący kwestii: samochód a podatek. Wiele osób lekceważy ważność wartości rezydualnej. To wielki błąd – kupując pojazd trzeba wziąć pod uwagę za ile możemy go sprzedać po zakończeniu jego żywota w przedsiębiorstwie. Jakie auta są w tym aspekcie najbardziej opłacalne opowie Bartłomiej Binkiewicz, kierownik działu Badania Rynku w
EurotaxGlass’s Polska.

 Niezwykle ciekawie zapowiada się prelekcja Tomasz Możdżyńskiego ze Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Będzie on rozważał, czy warto stosować w firmach GPS-y, a jeśli tak to dlaczego i w jakim celu. Paliwo to jeden z głównych kosztów, przeznaczanych na pojazdy służbowe. Przedstawiciele BM Reflex opowiedzą, jakie są prognozy odnośnie cen benzyny i oleju napędowego do końca 2010 roku.

 To tylko kilka z naszych „głównych dań”. Oprócz prelekcji, uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami dla flot, w tym przetestować samochody.

 

Bliższe informacje o spotkaniu można uzyskać pod numerami telefonu 515 160 506/515 160 503. Zgłoszenia prosimy kierować pobierając formularz ze strony www.fab.com.pl i wysyłając na adres malgorzata.makulska@fab.com.pl.

Początek konferencji o godzinie 9 – w Hotelu Airport Novotel przy ul. 1. Sierpnia w Warszawie.

Patronem merytorycznym jest Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.