Aktualności

Konferencja „Praktyczne rozwiązania w zarządzaniu flotą 2010”

8.10.2010 13:07

Spotkania organizowane przez FlotęAutoBiznes cieszą się od lat dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, podczas konferencji można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, a także, dosłownie i w przenośni, dotknąć najnowsze produkty dla firm. Olbrzymią porcję wiedzy jak i informacje o nowościach dostarczają największe autorytety z branży automotive.

Konferencyjne „menu” jak zwykle przygotowuje smakowite „kąski”. Krzysztof Trzpil ze Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych opowie na przykładzie Ratiopharmu, w jaki sposób współpracować z firmą CFM, by nie dochodziło do żadnych nieporozumień z partnerem zarządzającym. Inny przedstawiciel SKFS – Sławomir Siatka przeanalizuje, co należy zrobić, aby sprawnie przeprowadzić zmianę finansowania pojazdów służbowych. Odsłoni także nieco tajników funkcjonowania fleet managera w banku. Z kolei Marcin Kopański przedstawi swoje doświadczenia w zarządzaniu autami osobowymi i dostawczymi firmy Ramirent.

Ciekawie zapowiada się również wystąpienie przedstawiciela Kancelarii Prawnej „Kurier”, który opowie o nieprawidłowych praktykach stososowanych przez ubezpieczalnie. Przez całą konferencję kancelaria będzie udzielała także bezpłatnych porad. W rozwiązaniu niejednego problemu pomogą również przedstawiciele Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Uczestnicy konferencji otrzymają także możliwość przetestowania najnowszych modeli na rynku aut dla firm.

Bliższe informacje o spotkaniu można uzyskać pod numerem telefonu 515 160 506/503. Zgłoszenia prosimy kierować pobierając formularz ze strony www.fab.com.pl i wysyłając na adres malgorzata.biniecka@fab.com.pl.

Początek konferencji o godzinie 9.30 – w Hotelu Airport Novotel przy ul. 1. sierpnia w Warszawie.

Wstęp bezpłatny – warunkiem wcześniejsza rejestracja.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Patronat merytoryczny sprawuje Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.